ברוכים הבאים!

ברוכים הבאים!

אהלן קוראים לי מרדכי בוזגלו.
אני מפתח גוף מומחה ויועץ כושר. ותזונה זכיתי מקום ראשון במר ישראל פעמיים בשנים 2018 ו2020, עשיתי מספר קורסים במכון ווינגייט בהם תזונה ופציעות TRX, מדריך חדר. כושר אזרחי, מדריך כושר צבאי, מדריך כרגע אני משרת בצה"ל ומאמן את מגוון הבכירים -אלופי משנה ומעלה וגם את ראש הממשלה יצא לי לאמן.
בנוסף אני מדריך מתאמנים אונליין. 

מכל קצוות הארץ יש לי ניסיון של 5 שנים בתחום ואני. שואף להתפתח כמה שיותר ככל שעובר הזמן מלווה כבר מאות אנשים בתחומים. הקשורים לכושר גופני, פיתוח גוף, אורח חיים בריא ותזונה המטרה הסופית שלי היא שאתה תצא עם המטרה שלך בצורה הכי טובה ונוחה בשבילך בלי. פגיעה ובהתאמה לחיים האישיים שלך
אני פה בשביל להביא אותך לגוף שאת רוצה ההצלחה שלך = הצלחה שלי.

אהלן קוראים לי מרדכי בוזגלו.
אני מפתח גוף מומחה ויועץ כושר. ותזונה
זכיתי מקום ראשון במר ישראל פעמיים בשנים 2018 ו2020, עשיתי מספר קורסים במכון ווינגייט בהם .תזונה ופציעות TRX, מדריך חדר כושר אזרחי, מדריך כושר צבאי, מדריך כרגע אני משרת בצה"ל ומאמן את מגוון הבכירים -אלופי משנה ומעלה וגם את ראש הממשלה יצא לי .לאמן .בנוסף אני מדריך מתאמנים אונליין מכל קצוות הארץ
יש לי ניסיון של 5 שנים בתחום ואני. שואף להתפתח כמה שיותר ככל שעובר הזמן
מלווה כבר מאות אנשים בתחומים. הקשורים לכושר גופני, פיתוח גוף, אורח חיים בריא ותזונההמטרה הסופית שלי היא שאתה תצא עם המטרה שלך.בצורה הכי טובה ונוחה בשבילך בלי פגיעה ובהתאמה לחיים האישיים שלך.אני פה בשביל להביא אותך לגוף שאת רוצה.ההצלחה שלך = הצלחה שלי

מר ישראל 2020

מדריך
חדר כושר

מר ישראל 2018

קצת על MBLIFT

אז איך זה עובד?
קודם כל אני לא מוכר חלומות, אני! נותן לך את כל הכלים להצלחה
אם אם אתם לא תעבדו ותשקיעו! בתוכנית התוצאות לא יבואו מעצמם
לעומת זאת אני יכול להבטיח לכם. שאם תתמידו בתוכנית התוצאות יגיעו מהר משחשבתם יש לי ניסיון של שנים בתחום. תוכניות האימונים והתזונה
למדתי על בשרי המון ואני מנחיל. 

זאת לאחרים התוכנית בעצם מתבצעת אונליין,זאת אומרת,לאחר שרכשתם את המסלול בו אתם מעוניינים אני אשלח לכם שאלון מפורט עם מעל 15 שאלות, בו אלמד ואכיר את סדר היום שלכם, הרגלי תזונה היסטוריית פעילות גופנית וכל שאלה שאני צריך בשביל לדעת עליכם כמה שיותר ולבנות לכם את התוכנית המדוייקת ביותר עבורכם!


התוכניות שלי מותאמות אישית לכל. לקוח לפי יכולותיו, צרכיו הבריאותיים והפיזיים ומטרתו הסופית המעקב מתבצע על בסיס שבועי על ידי תמונות ומשקלי בוקר, כך אדע את ההתקדמות שלכם ואשנה לכם את התוכנית במידת הצורך בהתאם. להתקדמות בנוסף לכל, 10% מהכסף בו רכשתם את התוכנית נתרם לנזקקים-ככה אתם גם תורמים לחברה וגם משיגים את הגוף שתמיד חלמתם עליו.

קצת על
MBLIFT

אז איך זה עובד! קודם כל אני לא? מוכר חלומות, אני נותן לך את כל הכלים להצלחה!
אם אם אתם לא תעבדו ותשקיעו בתוכנית התוצאות לא יבואו מעצמם.לעומת זאת אני יכול להבטיח לכם שאם תתמידו בתוכנית התוצאות יגיעו מהר משחשבתם.יש לי ניסיון של שנים בתחום תוכניות האימונים והתזונה.

למדתי על בשרי המון ואני מנחיל זאת לאחרים התוכנית בעצם מתבצעת אונליין,זאת אומרת,לאחר שרכשתם את המסלול בו אתם מעוניינים אני אשלח לכם שאלון מפורט עם מעל 15 שאלות, בו אלמד ואכיר את סדר היום שלכם, הרגלי תזונה היסטוריית פעילות גופנית וכל שאלה שאני צריך בשביל לדעת עליכם כמה שיותר ולבנות לכם את התוכנית המדוייקת ביותר!עבורכם.התוכניות שלי מותאמות אישית לכל לקוח לפי יכולותיו, צרכיו הבריאותיים והפיזיים ומטרתו הסופית.


המעקב מתבצע על בסיס שבועי על ידי תמונות ומשקלי בוקר, כך אדע את ההתקדמות שלכם ואשנה לכם את.התוכנית במידת הצורך בהתאם להתקדמות בנוסף לכל, 10% מהכסף בו רכשתם את התוכנית נתרם לנזקקים-ככה אתם גם תורמים לחברה וגם משיגים את הגוף שתמיד חלמתם עליו.

שאלות
ותשובות

איתכם בכל מקום, כל הזמן!