Bez względu na cel i odbiorców, zacznij samodzielnie chodzić.

Bez względu na cel i odbiorców, zacznij samodzielnie chodzić.

Natychmiast podawaj. Obsługuje 4.

Korzyści: „Przy 155 kaloriach w porcji ta mieszanka nie tylko świetnie smakuje, ale także daje owoce, warzywa, białko, błonnik, tłuszcze omega-3 oraz witaminy A i C, a wszystko to w jednym szybkim i łatwym koktajlu”. – Julie Burks, MS, R.D., C.S.S.D., Trener Zdrowia z certyfikatem ACE i dietetyk USMC.

Masz ochotę na przygodę? Sprawdź te przepisy na zielone soki, które powinieneś popijać.

Kiedy porównasz chodzenie z innymi popularnymi treningami, takimi jak joga, SoulCycle lub obóz treningowy, może wydawać się to dość zwyczajne, ale włączenie chodzenia do swojego biznesplanu może być bardziej ekscytujące niż myślisz. Programy spacerów mogą otworzyć Ciebie i/lub Twoją placówkę na nowe rynki – w szczególności 80 procent populacji, która nie jest aktywna fizycznie lub tych, którzy mogą być aktywni, ale nie spełniają aktualnych zaleceń. Jest to nie tylko łatwa, nie onieśmielająca forma ćwiczeń dla osób prowadzących siedzący tryb życia lub skrępowanych swoimi umiejętnościami, ale także dobra opcja dla osób z bólem lub problemami ze stawami.

Ten prosty, ale skuteczny trening może również prowadzić do nowych sojuszy biznesowych. Ponieważ chodzenie nie kosztuje dużo i większość ludzi może to zrobić, pracodawcy mogą być bardziej skłonni do wprowadzenia programu chodzenia niż inne rodzaje treningów. Niskie ryzyko kontuzji chodzenia i dostęp do wszystkich poziomów sprawności sprawia również, że tego typu programy są intrygujące perspektywy dla szpitali i lekarzy. Działy parków i rekreacji, a nawet sklepy spożywcze i drogerie są również potencjalnymi partnerami, ponieważ widzą korzyści w programach spacerowych. Na przykład sklepy spożywcze Wegman na północnym wschodzie stworzyły Passport to Family Wellness, aby zachęcić ludzi do aktywności poprzez odkrywanie okolicznych szlaków, a Walgreen wspiera klientów, którzy chodzą, dając im punkty, które można wymienić na zniżki na zakupy.

Chodzenie może być podstawowe, ale przy odrobinie kreatywności istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz wykorzystać spacery, aby przynieść korzyści swojej firmie. Oto kilka fajnych opcji programowania.

Treningi chodzenia

Ta tradycyjna forma zaczyna się od rozgrzewki, a następnie ćwiczeń z techniką chodzenia, aby pomóc klientom przyspieszyć i uzyskać szybsze rezultaty. Większość treningu składa się z interwałów, dzięki którym Twoi klienci wyjdą z ich stref komfortu.

Podczas spaceru z punktu A do punktu B możesz wykonywać podstawowe spacery interwałowe — przyspieszając przez 30 do 60 sekund, a następnie regenerując się na interwał o równej lub dłuższej długości.

Odmianą tradycyjnych interwałów są ćwiczenia sprinterskie. Poproś uczestników, aby oznaczyli punkt początkowy (kredą, kamieniem, woreczkiem z fasolą), a następnie szli tak szybko, jak mogą przez określony czas (20 do 30 sekund, w zależności od dostępnej przestrzeni). Kiedy mówisz stop, zaznaczają swoje punkty końcowe. Powtórz to tyle razy, ile potrzeba, za każdym razem, gdy uczestnicy starają się iść trochę dalej. Lub niech spróbują pokonać zegar, gdy pokonują określoną odległość (od 25 do 50 metrów w zależności od miejsca) z pomiarem czasu. Za każdym razem powinni dążyć do szybszego chodzenia.

Inną opcją jest znalezienie wzniesienia i wykonanie powtórek w górę i w dół. Trasy również działają dobrze i pozwalają mieszać interwały chodzenia tyłem i bokiem, aby ukierunkować różne mięśnie. Możesz nawet dodać ćwiczenia siłowe, które zamienią je w sesję spacerową lub chwycić taśmę oporową i ujędrnić górną część ciała podczas chodzenia.

Możesz ćwiczyć chodzenie na lokalnych ulicach (wybierz czasy i obszary o małym natężeniu ruchu), parkach biurowych, parkach ze szlakami, obszarach handlowych, a nawet parkingach lub garażach, w zależności od pory dnia. Zawsze uzyskaj pozwolenie przed skorzystaniem z jakiegokolwiek obszaru, ponieważ może być konieczne złożenie wniosku o pozwolenie.

Spacery VIP

Spacery VIP to bardziej nieformalne wydarzenia skierowane do bardziej osiadłych populacji, ale są świetnym sposobem na przedstawienie się zupełnie nowej grupie potencjalnych klientów. Współpracuj z innymi profesjonalistami, aby zaoferować spacer i rozmowy. Na przykład wybierz się na spacer z burmistrzem, spacer z doktorem, spacer z dietetykiem, spacer z trenerem (z lokalnej uczelni lub liceum), spacer z autorem lub spacer z nauczycielem. Rozpocznij każdy spacer 15-minutową rozmową z was obojgiem, a następnie pójdźcie po nim spokojnym spacerkiem, podczas którego ty i inny ekspert spotykacie się i rozmawiacie z uczestnikami. W przypadku tego typu spacerów najlepiej sprawdza się park ze ścieżką okrężną.

Trenuj do wyścigu

Wybierz wydarzenie w Twojej okolicy, stwórz odpowiedni plan treningowy i zaproś klientów do wspólnego treningu. Polecam co najmniej 5 tygodni na 5 km, 10 tygodni na 10 km, 16 tygodni na półmaraton i 26 tygodni na pełny maraton. (Tak, możesz chodzić we wszystkich tych typach wyścigów; po prostu musisz znaleźć wydarzenia, które przywitają spacerowiczów). Następnie podaj plan treningowy, cotygodniowe zachęty i codzienne przypomnienia. Możesz to wszystko zrobić online lub zaoferować grupowe spacery szkoleniowe.

Spacery na łonie natury

Te spacery skupiają się bardziej na wyjściu i cieszeniu się naturą, a mniej na przyspieszonym i spoconym treningu. Wybierz lokalny park lub szlak turystyczny i zaproś klientów na spacer z tobą. To świetny sposób, aby porozmawiać z ludźmi o tym, jak ważne są ćwiczenia, podczas gdy oni je uprawiają. Działy parków i rekreacji są często otwarte na tego typu programy, ponieważ jest to okazja, aby więcej osób korzystało z parków.

Wirtualne wyzwania spacerowe

Wybierz hipotetyczną podróż, na przykład spacer z miasta do popularnego punktu orientacyjnego — na przykład na Biegun Północny, jeśli robisz to jesienią, lub na plażę, jeśli jest to program wiosenny — i zaproś innych, aby szli tam z Tobą, śledząc ich dzienne kroki lub minuty w zależności od odległości i długości programu. Użyj 2000 kroków, aby zrównać się z jedną milą. Tak więc, jeśli odległość wynosi 350 mil, chciałbyś pozwolić na około 10 tygodni na program, co daje około 10 000 kroków dziennie. W przypadku dłuższych dystansów możesz zrównać minuty z chodzeniem lub połączyć kroki wszystkich, aby się tam dostać. Następnie zapewnij wsparcie podczas całego programu, w tym komentarze na temat zabytków, które zobaczą po drodze. Spraw, aby ich zaangażowanie było zabawne i interesujące.

Tak jak w przypadku każdego nowego programowania, zacznij od celu. Programy spacerowe mogą być dodatkowym źródłem przychodów lub mogą być narzędziami marketingowymi, które przedstawią Twoje usługi nowym grupom potencjalnych klientów. Następnie określ odbiorców, do których chcesz dotrzeć. Bez względu na cel i odbiorców, zacznij samodzielnie chodzić. Będziesz lepiej przygotowany do sprzedawania programów chodzenia, gdy doświadczysz mocy chodzenia.

Aby wesprzeć Step It Up! Wezwanie do działania naczelnego lekarza na temat chodzenia i chodzenia, ACE stworzyło bezpłatny zestaw narzędzi zaprojektowany, aby pomóc specjalistom fitness w prowadzeniu bezpiecznych i skutecznych programów chodzenia i stać się orędownikami większej liczby społeczności, w których można chodzić.

Testosteron jest sterydem anabolicznym odpowiedzialnym za promowanie naprawy i wzrostu białek mięśniowych. Obecnie istnieje wiele półprawd dotyczących niskiego poziomu testosteronu wśród mężczyzn i tego, jak go podnieść. Aby pomóc wyjaśnić niektóre rozpowszechniane dezinformacje, oto, co musisz wiedzieć o niskim T i co możesz z tym zrobić na siłowni.

Trening zwiększający poziom testosteronu

Czy zauważyłeś niedawny atak reklam telewizyjnych zachwalających niebezpieczeństwa sfabrykowanego zespołu niskiego testosteronu? Testosteron (T) to steryd anaboliczny odpowiedzialny za promowanie naprawy i wzrostu białek mięśniowych. Aby pomóc wyjaśnić niektóre rozpowszechniane dezinformacje, oto, co musisz wiedzieć o niskim T i co możesz z tym zrobić na siłowni.

1. Po 35 roku życia mężczyźni naturalnie zaczynają wytwarzać od 1 do 3 procent mniej T rocznie, chyba że zrobią coś, aby zwiększyć produkcję hormonu. Dobrą wiadomością jest to, że odpowiedni program ćwiczeń może pomóc mężczyznom zmniejszyć utratę T i faktycznie zwiększyć produkcję w późniejszych latach

2. Organizm wytwarza T w odpowiedzi na trening oporowy, ponieważ pomaga w naprawie uszkodzonych białek mięśniowych i promuje wzrost nowej tkanki mięśniowej. Ciężki trening oporowy dla większych grup mięśni może podnieść poziom T bezpośrednio po treningu. Jednak wydłużony okres treningu oporowego jest niezbędny, aby zwiększyć poziom receptorów komórkowych, które współpracują z T, aby promować wzrost białek mięśniowych.

3. Treningi zwiększające T powinny skupiać się na złożonych ruchach wielostawowych dla dużych grup mięśni w połączeniu z krótkimi przerwami na odpoczynek. Aby uzyskać najlepsze wyniki, całkowity czas treningu powinien być stosunkowo krótki (45 minut lub mniej), a sesja treningowa powinna skupiać się wyłącznie na sile, bez treningu cardio.

4. Często najczęściej pomijaną zmienną każdego programu ćwiczeń jest okres regeneracji po treningu. Sam trening to tylko część równania odpowiedzialnego za wzrost mięśni. Odpowiednia regeneracja jest ważna, aby pozwolić T na naprawę i odbudowę mięśni używanych podczas treningu. Aby uzyskać najlepsze wyniki, upewnij się, że wykonujesz ciężkie treningi w dni, w których możesz przespać całą noc, ponieważ organizm wytwarza T podczas cykli snu REM.

Poniższe treningi mogą pomóc mężczyznom w naturalny sposób zwiększyć poziom T bez konieczności stosowania drogiej hormonalnej terapii zastępczej. Używanie średnich do dużych ciężarów przez 8 do 10 powtórzeń (ze zmęczeniem pojawiającym się w ostatnim powtórzeniu) na ćwiczenie może zapewnić wymagane uszkodzenie białka mięśniowego, które sygnalizuje produkcję testosteronu.

Oto optymalny harmonogram ćwiczeń dla produkcji T: trening oporowy pierwszego dnia, trening cardio o niskiej lub umiarkowanej intensywności w stanie stacjonarnym drugiego dnia i trening z ciężarem ciała, taki jak joga lub gimnastyka, trzeciego dnia. Pozwól na pełny dzień odpoczynku przynajmniej raz w tygodniu. Naprzemienne treningi A i B w dni treningu oporowego i upewnij się, że wykonałeś pełną dynamiczną rozgrzewkę przed wykonaniem ćwiczeń siłowych. Na koniec odczekaj co najmniej dwa pełne dni bez ciężkiego treningu siłowego przed kolejną sesją podnoszenia ciężarów.

Trening zwiększający poziom testosteronu A

Ćwiczenie: Sztanga czysta i szarpnięcie*

Intensywność+: 8-10 RM

Powtórzenia: 4-6

Tempo #: Wybuchowe

Przerwa na odpoczynek: 1 min.

Zestaw: 4

Ćwiczenie: Martwy ciąg ze sztangą

Intensywność+: 8-10 RM

Powtórzenia: 8-10

Tempo #: Umiarkowane

Przerwa na odpoczynek: 1 min.

Zestaw: 4

Ćwiczenie: wyciskanie hantli na ławeczce

Intensywność+: 8-10 RM

Powtórzenia: 8-10

Tempo #: Umiarkowane

Przerwa na odpoczynek: 1 min.

Zestaw: 4

Ćwiczenie: wiosłowanie ze sztangą pochyloną

Intensywność+: 8-10 RM

Powtórzenia: 8-10

Tempo #: Umiarkowane

Przerwa na odpoczynek: 1 min.

Zestaw: 4

Ćwiczenie: Dwuręczna huśtawka z odważnikiem kettlowym

Intensywność+: 10-12 RM

Powtórzenia: 10-12

Tempo #: Wybuchowe

Przerwa na odpoczynek: 1 min.

Zestaw: 4

Intensywność: Wykonaj 8-10RM i użyj ciężaru, który można podnieść do maksymalnie 8 powtórzeń. Jeśli możesz zrobić więcej, zwiększ ilość używanego ciężaru.# Tempo – odnosi się do szybkości ruchu. Z wyjątkiem wymachu odważnikiem i sztangą czystą i szarpiącą, prędkość ruchu powinna wynosić od jednej do dwóch sekund w każdą stronę.

W celu wyczyszczenia i szarpnięcia sztangą użyj lżejszego ciężaru, ale tylko w ograniczonej liczbie powtórzeń. Nacisk kładziony jest na wybuchowy ruch, ale tylko na sześć lub mniej powtórzeń.

Trening wzmacniający testosteron B

Ćwiczenie: przysiad ze sztangą

Intensywność+: 8-10 RM

Powtórzenia: 8-10

Tempo: wybuchowe

Przerwa na odpoczynek: 1 min.

Komplet: 4-6

Ćwiczenie: Chip-upy z masą ciała

Intensywność+: Masa ciała

Powtórzenia: do zmęczenia

Tempo #: Umiarkowane

Przerwa na odpoczynek: 1 min.

Komplet: 4-6

Ćwiczenie: Martwy ciąg ze sztangą rumuński

Intensywność+: 8-10 RM

Powtórzenia: 8-10

Tempo #: Umiarkowane

Przerwa na odpoczynek: 1 min.

Komplet: 4-6

Ćwiczenie: Wyciskanie ze sztangą*

Intensywność+: 8-10 RM

Powtórzenia: 4-6

Tempo #: Wybuchowe

Przerwa na odpoczynek: 1 min.

Komplet: 4-6

Intensywność: Wykonaj 8-10RM i użyj ciężaru, który można podnieść do maksymalnie 10 powtórzeń. Jeśli możesz zrobić więcej, zwiększ ilość używanego ciężaru.# Tempo – odnosi się do szybkości ruchu, która powinna wynosić od jednej do dwóch sekund w każdą stronę.

W przypadku wyciskania sztangi użyj lżejszego ciężaru, ale tylko w ograniczonej liczbie powtórzeń. Nacisk kładziony jest na wybuchowy ruch, ale tylko na sześć lub mniej powtórzeń.

Ten blog pierwotnie pojawił się na blogu Evolution Nutrition. Dr Susan Kleiner w dziedzinie żywienia omawia, w jaki sposób specjaliści ds. zdrowia i fitnessu mogą korzystać z narzędzi do planowania posiłków, aby zapewnić rzetelne porady żywieniowe, pozostając w zakresie swojej praktyki. ACE Fitness Edition of Evolution Nutrition to jeden z takich programów, który może pomóc Ci zaspokoić potrzeby Twoich klientów. 

Plan ludzi sukcesu. Budowanie Twojego biznesu zależy od Twojej zdolności do skutecznego kierowania klientami podczas budowania swojego ciała. Niezależnie od tego, czy jest to plan finansowy, plan kariery, czy plan rodzinny, jasne jest, że organizowanie myśli i czynów na co dzień, co tydzień i co miesiąc sprawia, że ​​ludzie podążają w pożądanym kierunku. Jeśli chodzi o odżywianie, posiadanie narzędzi i strategii wspierających zmianę zachowań ma ogromne znaczenie dla Twoich klientów i Twojej firmy.

Personalizacja to modne hasło, które pozwala utrzymać tempo rozwoju Twojej firmy. Klienci nie zatrudniają Cię do programowania narzędzi do wycinania ciasteczek, a Ty prawdopodobnie spędzasz dużo czasu na projektowaniu ich spersonalizowanych programów szkoleniowych. Aby klienci osiągnęli maksymalny sukces dzięki tym wysiłkom, należy również odpowiednio dostosować ich odżywianie. Podczas gdy niektórzy klienci mają złożone problemy zdrowotne, które wymagają specjalistycznego szkolenia, które może zapewnić zarejestrowany dietetyk (RD), wielu z nich po prostu potrzebują dobrego, solidnego planowania i ukierunkowania żywienia w oparciu o ich cele zdrowotne i fitness. Bądź menedżerem ds. żywienia, którego potrzebują, korzystając z narzędzi, które mogą pomóc w opracowaniu planu diety zgodnego ze złotymi standardami planowania menu, stworzonymi przez RD.

Kiedy już masz plan menu, musisz uporządkować swoje narzędzia i strategie, aby motywować i wspierać zmianę zachowania. Prowadzenie ewidencji jest najważniejszym czynnikiem pomagającym klientom zmienić stare nawyki w nowe. Kiedy zapisują, jak jedzą i ćwiczą na co dzień, zobaczą i zrozumieją, co faktycznie robią. Zapisywanie tego, co robisz, tworzy osobistą odpowiedzialność, która jest głównym czynnikiem promującym trwałe zmiany. Gdy zobaczą i uznają, co robili, będziesz gotowy do podjęcia kroków w kierunku zmiany. A kiedy wrócą do Ciebie, aby przenieść swoją dietę na wyższy poziom, pamiętaj, aby ponownie się zarejestrowali.

Wspieraj su https://produktopinie.top/yin-yang-huo/kces, szukając planów, które zawierają produkty, które Twój klient już zjadł. Większość ludzi nie jest gotowa na przyjęcie zupełnie nowego podejścia do jedzenia, a Twoim celem powinno być jak najłatwiejsze wdrożenie. Pytam klientów o to, jakie pokarmy lubią, a jakie nie, jakie mają alergie lub nadwrażliwość, jakie pokarmy i napoje działają na nich najlepiej podczas ćwiczeń, a nawet czy regularnie jedzą w domu, w pracy lub między zajęciami. Wszystkie te informacje ładuję do dziennika każdego klienta i na podstawie tych czynników wybieram aktualne i przyszłe plany.

Wielu klientów lubi mieć wiele wskazówek i wskazówek, takich jak przepisy i listy zakupów, jak przygotowywać jedzenie na kilka dni przed czasem, pakowane lunche i przekąski, żywność regeneracyjną i co zrobić z resztkami. Nie komplikuj. Wprowadzenie ich do łatwej do wykonania rutyny utrzyma ich na właściwej drodze i pomoże im się tego trzymać.