Przy 21 gramach ten jogurt ma trzy razy więcej cukru niż jego zwykła alternatywa.

Przy 21 gramach ten jogurt ma trzy razy więcej cukru niż jego zwykła alternatywa.

Przy 100 kaloriach na 6 uncji. pojemnik, 7 gramów cukru, zero tłuszczu i 18 gramów białka (lub 36 procent dziennej wartości) ten jogurt to doskonały wybór dla konsumentów dbających o zdrowie i wagę. Jest pełen składników odżywczych, a wysoka zawartość białka zapewni Ci satysfakcję na wiele godzin.

Chobani Beztłuszczowy Jogurt Grecki z czarnymi wiśniami na dole  

Kiedy połączysz grecką wrażliwość z amerykańską słodyczą, zawsze otrzymasz więcej kalorii. Dodano „koncentrat soku" – w tym przypadku „koncentrat soku wiśniowego” – przekłada się na więcej cukru, nawet jeśli jest to cukier owocowy (fruktoza). Przy 21 gramach ten jogurt ma trzy razy intenskin cenna więcej cukru niż jego zwykła alternatywa. Ma też o 50 procent więcej kalorii. Rekomendacja Zive? Kup zwykłe i dodaj świeże lub mrożone owoce.

Fage Razem 0%

Fage, wyprodukowany przez Greek Dairy Company, był pierwszą grecką firmą produkującą jogurty, która weszła na rynek amerykański. Teraz stoi w obliczu ostrej konkurencji ze strony Chobani i innych. Przy 100 kaloriach na 6 uncji. porcja, 7 gramów cukru, 0 tłuszczu i 18 gramów białka, Fage Total 0% pasuje do tradycyjnego kremowego jogurtu popularnego w Grecji, Turcji i na Bliskim Wschodzie. Preferencja konsumentów dbających o zdrowie może sprowadzać się do smaku.

Miód Fage

Miód jest dla ciebie dobry, prawda? Tak, ale słodycz to cukier.

Fage Honey zawiera 170 kalorii w pojemniku o pojemności 5,3 uncji, 0 tłuszczu, 13 gramów białka i aż 29 gramów cukru. To prawie dwa razy więcej kalorii niż Fage Total 0% i ponad cztery razy więcej cukru przy mniejszej ilości białka.

Jeśli próbujesz schudnąć, uważaj na dodatek cukru. Rozważ to: miód ma 3,8 grama "dodatek cukru" na łyżeczkę lub więcej słodyczy niż syrop klonowy, który zawiera 2,8 grama cukru na łyżeczkę, ale mniej niż cukier stołowy, który zawiera 4,7 grama cukru na łyżeczkę.

Yoplait krem ​​bananowy 99 procent bez tłuszczu

Dziewięćdziesiąt dziewięć procent bez tłuszczu? To brzmi świetnie! Cóż, przyjrzyj się bliżej, a przekonasz się, że jest to sztuczka, której używają firmy do rozwadniania liczb — dosłownie.

Liczba oblicza tłuszcz jako procent masy (mleko składa się głównie z wody) lub tłuszcz mleka na wagę. Jeśli dodasz wodę, zwiększysz wagę, ale utrzymasz stały poziom tłuszczu. Ten jogurt zawiera 170 kalorii, 15 kalorii z tłuszczu (5 procent z tłuszczów nasyconych), aż 26 gramów cukru i tylko 5 gramów białka. Ponadto, wyprodukowany z mleka odtłuszczonego lub o niskiej zawartości tłuszczu (1 procent tłuszczu mleka), ten jogurt jest zdrowszy niż jogurt o obniżonej zawartości tłuszczu (2 procent tłuszczu mleka) i pełnego mleka (3,5 procent tłuszczu mleka). ), ale nadal zawiera więcej kalorii niż mleko beztłuszczowe.

Dannon Światło & Dopasowanie

Kto nie chce być lekki i wysportowany?

80 kalorii na 6 uncji, ten jogurt z pewnością jest lekki. A dzięki 11 gramom cukru nadaje się również do jogurtu w stylu amerykańskim. Ale przy zaledwie 5 gramach białka ta przekąska nie zaspokoi na długo Twojego głodu. Przyjrzyj się bliżej etykiecie, a zobaczysz składniki takie jak „fenyloalanina”, która jest substancją chemiczną i „aspartam”, który jest sztucznym słodzikiem.

Większość „lekkich” jogurtów wytwarzana jest ze sztucznych substancji słodzących, z których część wiąże się z problemami zdrowotnymi. Aspartam może powodować bóle głowy u niektórych osób. Zgodnie z ogólną zasadą, im więcej chemikaliów znajdziesz w jogurcie – lub jakiejkolwiek innej żywności – tym mniej zdrowy jest, według Zive.

Dannon Naturalny Jogurt Waniliowy

Konsumenci dbający o zdrowie są często przyciągani do produktów, które obiecują być „całkowicie naturalne” i „organiczne”. Ale etykiety żywności ujawnią prawdę.

Ten jogurt ma 150 kalorii na 6 uncji. porcja i 25 tłuszczowych kalorii (łącznie 12 procent), w tym 1,5 grama tłuszczów nasyconych.

Rząd zaleca ograniczenie całkowitego tłuszczu do 20 do 35 procent dziennych kalorii. Spożywanie dwóch jogurtów Dannon All Natural Vanilla zbliży Cię do dziennego maksimum. Ponadto przy 25 gramach cukru ten jogurt przekracza limit zalecanego dziennego spożycia cukru dla dorosłych kobiet, który wynosi pięć łyżeczek lub 20 gramów cukru dziennie. Dla dorosłych mężczyzn zalecane dzienne spożycie cukru to dziewięć łyżeczek lub 36 gramów dziennie; a dla dzieci to trzy łyżeczki (12 gramów dziennie).

Dolna linia

Nawet jeśli brzmi to zdrowo, sprawdź etykietę wartości odżywczej, aby się upewnić.

Niskotłuszczowy często oznacza naprawdę wysoką zawartość cukru. Niska zawartość cukru często oznacza wysoką zawartość tłuszczu, a jeśli jest lekka, prawdopodobnie jest sztucznie słodzona. Dodanie owoców przekłada się również na więcej cukru.

Jeśli lubisz słodycze, możesz dodać własne świeże owoce i kilka łyżek orzechów, takich jak całe migdały lub orzechy włoskie? Niedawne badanie wykazało, że dodatkowe białko i błonnik w orzechach zwiększają uczucie sytości i opóźniają opróżnianie żołądka – dwa sposoby na zmniejszenie spożycia pokarmu.

Ponadto większość Amerykanów spożywa zbyt dużo cukru. Zive mówi, że możemy „wytrenować nasze ciała”, aby łaknąć mniej cukru, zmniejszając ogólne spożycie cukru. Zacznij od spożywania mniejszej ilości pokarmów z dodatkiem cukru i spożywaj więcej pokarmów z naturalnie występującymi cukrami, takimi jak owoce i nabiał o niskiej zawartości tłuszczu.

Beztłuszczowy, zwykły jogurt grecki to świetny początek zdrowszego odżywiania. Połącz to, dodając spacer, przejażdżkę rowerem lub inną aktywność fizyczną do swojej codziennej rutyny, a będziesz na dobrej drodze do ogólnego lepszego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z artykułem ACE Certified News na temat prawdy o greckim jogurcie szaleństwo. 

Przyjęcie zdrowszego, bardziej aktywnego stylu życia może wydawać się nieco przytłaczające, biorąc pod uwagę różnorodność dostępnych opcji ćwiczeń. Ale znalezienie programu, który będzie dla Ciebie najlepszy, może być całkiem proste, jeśli zaczniesz od zadania sobie kilku podstawowych pytań.

Jaki jest twój cel?

Zidentyfikowanie tego, co chciałbyś uzyskać z programu ćwiczeń, ma kluczowe znaczenie dla upewnienia się, że wybierzesz program, który będzie dla Ciebie najlepszy na dłuższą metę. Czy Twoim celem jest schudnięcie? Zwiększyć elastyczność? Redukować stres? Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel lub cele, ważne jest, abyś nie tylko określił, czego pragniesz od programu, ale także upewnił się, że oczekiwania, które sobie stawiasz, są realistyczne i że Twoje cele są osiągalne.

Co jest dla Ciebie najwygodniejsze?

Jednym z największych czynników wpływających na długoterminowe przestrzeganie programu ćwiczeń jest wygoda. Jeśli zdecydujesz się na trening w klubie fitness, upewnij się, że wybierasz obiekt, który jest dla Ciebie odpowiedni. Jeśli ćwiczenie w domu jest wygodniejsze, istnieje szereg ćwiczeń, które możesz wykonać, które wymagają niewielkiej ilości sprzętu lub nie wymagają go wcale. Wolisz ćwiczyć z innymi? Zastanów się nad uczestnictwem w grupowych zajęciach fitness, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom i są zgodne z Twoimi celami fitness, albo zrekrutuj przyjaciela, członka rodziny lub współpracownika jako kumpla do treningu i zaplanuj energiczny spacer w porze lunchu lub wieczorem po kolacji.

Jeśli szukasz bardziej spersonalizowanego podejścia do ćwiczeń, rozważ współpracę z trenerem personalnym. Doświadczony trener zaprojektuje niestandardowy program ćwiczeń, który jest dostosowany do Twoich unikalnych celów, zainteresowań i potrzeb, a także dostarczy ważnych informacji zwrotnych i instrukcji dotyczących prawidłowej formy i techniki, a także ciągłej motywacji i wsparcia, aby pomóc Ci trzymać się programu i osiągnąć Twoje cele dotyczące zdrowia i sprawności.

Co najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu?

Ćwiczenia można wykonywać nie tylko w dowolnym miejscu, ale także o dowolnej porze dnia i przez dowolny czas. Określ porę dnia, w której ćwiczenia byłyby najwygodniejsze dla Twojego harmonogramu. Ćwiczenia wcześnie rano to świetny sposób na rozpoczęcie dnia i mogą zapewnić Ci większą energię do radzenia sobie z zadaniami i obowiązkami dnia codziennego, podczas gdy ćwiczenia wieczorne mogą służyć jako bardzo potrzebne uwolnienie od stresu po ciężkim dniu. Praca. Niezależnie od tego, jaką porę dnia wybierzesz, zapisz swoje ćwiczenie, tak jak robisz to podczas każdego innego ważnego spotkania lub spotkania, aby zachować odpowiedzialność i zaangażować się w regularne uczestnictwo w programie ćwiczeń.

Czujesz, że jesteś zbyt zajęty, aby ćwiczyć? Znalezienie czasu na ćwiczenia jest łatwe! Zwiększenie intensywności, z jaką wykonujesz prace domowe, wykonanie kilku prostych ćwiczeń na masę ciała podczas przerw na reklamę lub wchodzenie do pracy po schodach zamiast windy to proste sposoby na rozpoczęcie bardziej aktywnego trybu życia. Ważne jest również, aby pamiętać, że trening nie musi być wykonywany w jednej, ciągłej serii, aby czerpać wiele korzyści z ćwiczeń. Badania wykazały, że małe, przerywane ćwiczenia trwające co najmniej 10 minut skumulowane w ciągu dnia mogą zapewnić wiele takich samych korzyści, jak jedna ciągła aktywność fizyczna.

Gotowy żeby zacząć? Znajdź osobistego trenera w swojej okolicy lub wypróbuj jeden z tych łatwych do wykonania ćwiczeń w domu.

Być może znasz słowa jednego z najlepszych singli Rihanny, ale czy wiesz również, w jaki sposób uzyskuje i utrzymuje swoją sprawną sylwetkę?

Jej trener, Harley Pasternak, gospodarz ABC "Rewolucja" i trener Hilary Duff, niedawno powiedział People, że kiedy Rihanna podróżuje, stara się zmieścić trzy 25-minutowe treningi tygodniowo.

Jej schemat ćwiczeń sercowo-naczyniowych obejmuje jazdę na rowerze lub jazdę na rowerze i skakanie na skakance (przeczytaj opinie ACE na temat korzyści ze skakania i jak to zrobić właściwie) bez liny. Używa również stacjonarnych kijów do biegania i skakania, aby zwiększyć tętno – i to z własnej woli.

Pasternak powiedział: "może to robić w pokoju hotelowym lub za kulisami przed występem." Mów o wyciskaniu podczas treningu bez względu na wszystko!

Ćwiczenia piosenkarki wydłużają się do 30 minut (wcześniej z 10) ćwiczeń cardio pięć dni w tygodniu, gdy już bardziej zaaklimatyzuje się w swoim miejscu.

Wygląda na to, że Rihanna upewnia się, że w jej napiętym harmonogramie mieści się zdrowa ilość ćwiczeń. Jeśli ona może to zrobić, na pewno znajdziesz też czas na ćwiczenia!

Jeśli naprawdę brakuje Ci czasu, możesz zmieścić krótsze 10-minutowe treningi w ciągu dnia. Badania wykazały, że małe ćwiczenia w ciągu dnia mogą przynieść takie same korzyści, jak jeden dłuższy trening.

Aby aktywność fizyczna stała się częścią codziennej rutyny, ACE zaleca zaplanowanie ćwiczeń, takich jak wizyta w kalendarzu, rekrutacja partnera treningowego lub profesjonalisty fitness lub wypróbowanie 10-minutowych mini-treningów w ciągu dnia.

Czy dodałbyś skakankę i jogging do swojej codziennej rutyny?

Źródło zdjęcia: flickr/oouinouin

Wielu z nas spędza większość dnia w pozycji siedzącej, czy to przy biurku w pracy, czy w naszych samochodach dojeżdżających z jednego miejsca do drugiego. Poprzez powtarzające się ruchy, które wykonujemy, i niewyrównane pozycje, które nieświadomie przyjmujemy podczas siedzenia, nasza postawa może ulec zmianie, a w rezultacie może prowadzić do różnych zaburzeń równowagi mięśniowej i ogólnej niestabilności w ciele.

Ćwiczenia zwiększające stabilność

Aby poprawić postawę i zwiększyć stabilność, musimy aktywować i wzmacniać słabe i zaniedbane mięśnie. Poniżej znajdują się przykłady kilku podstawowych ćwiczeń, które możesz włączyć do swojej obecnej rutyny treningowej:

Ptaszek-pies- To ćwiczenie uczy ciało, jak stabilizować odcinek lędźwiowy kręgosłupa (dolna część pleców) podczas ruchu kończyn górnych i dolnych.Deska Boczna- Mięśnie boczne tułowia (skośne brzucha i mięsień czworoboczny lędźwi) podczas tego ćwiczenia są ważne dla stabilizacji kręgosłupa w pozycji pionowej i rotacyjnej, a także pomagają w utrzymaniu idealnej postawy.Przód Deska- To ćwiczenie poprawia wytrzymałość i koordynację brzucha i dolnej części pleców oraz prowadzi do większej stabilności i wydajności podczas dynamicznych ruchów.Glute Bridge- Ćwiczenia pośladkowe, takie jak to, odgrywają ważną rolę w stabilności rdzenia. Gdy pośladki stają się silniejsze, biodra i miednica stają się bardziej stabilne. Zwiększona stabilność miednicy może ostatecznie pomóc w zmniejszeniu ryzyka bólu dolnej części pleców, a także pomóc w utrzymaniu prawidłowej postawy.

Wskazówki dotyczące poprawy postawy

Rozwijanie zwiększonego poczucia świadomości na temat swojej postawy jest niezbędne do przywrócenia prawidłowego wyrównania. Po prostu uważaj na swoją postawę przez cały dzień (na przykład rozpoznaj, kiedy się garbisz) i świadomie koryguj swoje wyrównanie w razie potrzeby. Podczas stania Twoje ucho, ramię, biodro, kolano i kostka powinny być ustawione w jednej linii prostej z kręgosłupem w kształcie litery „S” ze względu na naturalną krzywiznę kręgosłupa. Dotyczy to również pozycji siedzącej, z tym wyjątkiem, że ucho, barki i biodra powinny być wyrównane, podczas gdy kolano i kostka powinny być wyrównane.

Podczas pracy pamiętaj, aby często dostosowywać pozycję podczas siedzenia przez dłuższy czas, aby zapobiec garbieniu się i innym złym postawom. Poświęcenie kilku minut od czasu do czasu, aby wstać od biurka i przejść się, jest również pomocne. Stworzenie ergonomicznej przestrzeni roboczej to kolejny ważny czynnik przywracania prawidłowej postawy.

Czy ktoś ma jogurt? Do wyboru: niskotłuszczowe, ekologiczne, greckie, lekkie, bez cukru, zwykłe, z owocami i beztłuszczowe. Co? Z tak wieloma "podobno" zdrowych wyborów, wybór jogurtu, który faktycznie spełnia swoją obietnicę, nie jest łatwym zadaniem.

Poddany testowi, zarejestrowany w San Diego dietetyk Michelle Murphy Zive, który nadzoruje dwa duże projekty zdrowotne na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego (UCSD), które skupiają się na zapobieganiu otyłości u dzieci i dostępie do zdrowej żywności, stwierdził, że oświadczenia reklamowe niekoniecznie odpowiadają faktom żywieniowym.

Wskazówka nr 1 Zive dla konsumentów: przeczytaj etykietę żywieniową i dowiedz się, czego szukać. Naprawdę zdrowy jogurt ma niską zawartość tłuszczu i cukru, jest bogaty w białko i zawiera dobre bakterie. Gdy już znajdziesz swoje preferencje smakowe, jedz często. Badania pokazują, że jogurt to świetna przekąska promująca odchudzanie, oferująca jednocześnie liczne korzyści zdrowotne. Aktywne kultury w jogurcie mogą pomóc w nietolerancji laktozy, zaparciach, biegunkach, infekcji H. pylori, zapalnej chorobie jelit i wzmocnieniu układu odpornościowego.

Szał greckiego jogurtu

Jeśli kupujesz greckie jogurty, z przyjemnością dowiesz się, że ten europejski faworyt jest zwykle zdrowszy niż tradycyjne jogurty w amerykańskim stylu. Wielokrotnie odcedzone, potrzeba trzech funtów mleka, aby wyprodukować jeden funt greckiego jogurtu, co sprawia, że ​​grecki jest bardziej pożywny. W porównaniu z jogurtem w stylu amerykańskim, jogurt grecki ma również mniejszą zawartość cukru i tłuszczu, a wyższą zawartość białka, dzięki czemu dłużej się nasyca. Dla osób, które starają się schudnąć, ta przekąska jest idealna do powstrzymania głodu.

Aby pomóc Ci uporządkować alejkę z jogurtem w pobliżu, porównaliśmy kilka najlepszych marek:

Chobani beztłuszczowy, zwykły jogurt grecki

Przy 100 kaloriach na 6 uncji. pojemnik, 7 gramów cukru, zero tłuszczu i 18 gramów białka (lub 36 procent dziennej wartości) ten jogurt to doskonały wybór dla konsumentów dbających o zdrowie i wagę. Jest pełen składników odżywczych, a wysoka zawartość białka zapewni Ci satysfakcję na wiele godzin.

Chobani Beztłuszczowy Jogurt Grecki z czarnymi wiśniami na dole  

Kiedy połączysz grecką wrażliwość z amerykańską słodyczą, zawsze otrzymasz więcej kalorii. Dodano „koncentrat soku" – w tym przypadku „koncentrat soku wiśniowego” – przekłada się na więcej cukru, nawet jeśli jest to cukier owocowy (fruktoza). Przy 21 gramach ten jogurt ma trzy razy więcej cukru niż jego zwykła alternatywa. Ma też o 50 procent więcej kalorii.